Oferta i Kontakt

Witaj!

Jestem Ania Czereszewska i od 2004 roku jako psycholog zajmuję się tematyką relacji w rodzinie. W 2009 roku skończyłam Studium Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu Opta, dzięki czemu jeszcze skuteczniej mogę pracować z rodzinami. A także z mamami. Systematycznie wzbogacam swoją wiedzę i warsztat, w 2016 roku brałam udział w szkoleniu Agnieszki Stein i Gosi Stańczyk „Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów” i jestem też rekomendowaną przez nich profesjonalistką. W swojej pracy korzystam z konsultacji z Agnieszką Stein, tak by zapewnić jak najwyższy poziom moich usług.

Moja oferta to kursy online. Na ten moment przygotowuję dwa:

„On, Ona i Pieniądze. Jak przestać kłócić się o kasę?”

oraz

„Jak wychować dziecko zaradne finansowo?”

.

Jeśli któryś z tych tematów wydał Ci się interesujący, zapraszam Cię do zapisów na listę oczekujących już teraz.


Za jakiś czas dostępne też będą psychologiczne konsultacje online dla rodziców, a także oferta grupowych warsztatów online.

Natomiast już teraz zapraszam Cię do Wioski Mam – facebookowej grupy wsparcia dla mam. Gdzie przez inspirujące posty, live’y tematyczne chcę stworzyć wspierającą społeczność – tak, by żadna mama nie była sama w swoim macierzyństwie.

Jeśli masz pytanie, wątpliwość czy po prostu chcesz mi coś przekazać od siebie – zapraszam do kontaktu. Wystarczy, że napiszesz mejla na adres

ania@dzieci-i-pieniadze.com

Zapraszam Cie także na mój profil na Facebooku, gdzie znajdziesz inspirujące cytaty, ciekawe artykuły. A jeśli wolisz oglądać niż czytać, na kanale YouTube znajdziesz polecane przeze mnie filmy.