KOD DOSTĘPU to kursoksiążka, dzięki której odkryjesz dostęp do podstaw dobrobytu, lepszego porozumienia, bliższych relacji.

 

To esencja teorii z maksimum praktyki.

Znajdziesz tu ścieżkę 3 głównych ćwiczeń, składających się na KOD:

K jak Kamasze (i rozwijający je List miłosny)

O jak O! Potrzeby (i  Wsparcie dla siebie)

D jak Dogadywanie Się (uzupełnione o Uważność)

Każde z nich pomaga w wykonaniu kolejnego zadania.

 

Ich częsta praktyka przybliża do lepszego kontaktu z sobą, z partnerem, z dzieckiem, bardziej świadomego życia, życia w dobrobycie na swoich zasadach.

Dlaczego warto mieć KOD dostępu?

Jeśli masz chęć do zdzielenia partnera patelnią bardziej niż do zrozumienia go, KOD przypomni Ci, jak wrócić do spokoju i szukania porozumienia.

Gdy masz ochotę zapisać dziecko do szkoły z internatem, KOD pozwoli Ci spojrzeć głębiej, co kryje się pod jego zachowaniem.

Gdy wasza rozmowa będzie brzmieć jak dwa zagłuszające się wodospady słów, KOD pomoże stworzyć warunki do słuchania się nawzajem.

Przeczytaj, co o “KODzie” mówią inni:

KOD to pozycja, która będzie wspierająca dla każdego kto dba, troszczy się, a czasem walczy o efektywną komunikację, ale także o bliskość i współdziałanie w relacjach. Będzie pomocna dla rodzica pragnącego lepiej zrozumieć swoje dziecko, dla dorosłego chcącego zadbać o relacje z ważnymi dla niego osobami, dla każdego, kto rozumie, że komunikacja to więcej niż słowa i zależy mu na odkryciu przekazu, który się za nimi kryje. Szczególnie bliskie jest mi to, jak Ania pisze o potrzebach i ciekawości drugiego człowieka. Dodatkową wartość wnoszą ćwiczenia, które pomagają zrozumieć siebie i perspektywę innych, a co najważniejsze ułatwiają podążanie tą niekiedy trudną drogą, której celem jest porozumienie. Bez przemocy, z empatią i uważnością na siebie i tych, którzy są dla nas najważniejsi.

Katarzyna Półtorak

http://www.mamamamoc.pl/

Kursoksiążkę Ani przeczytałam jednym tchem. Widzę w niej okazję do zatrzymania się, pobycia ze sobą, przyjrzenia się temu, co dla mnie ważne w relacjach z innymi ludźmi. KOD może być Waszym wstępem do budowania głębszej relacji i znalezienia nowego języka komunikacji w rodzinie.

Karla Orban

https://www.psychologrb.pl/

Z serca polecam kursoksiażkę KOD dostępu, tym z Was, którzy czują w sobie gotowość do wprowadzenia zmian w swoich relacjach z bliskimi. Ania z czułością i humorem wesprze Was w wydeptywaniu nowych ścieżek prowadzących do lepszego porozumienia w rodzinie. Przejrzysty i konkretny plan tej rozwojowej podróży, niczym kompas pomoże Wam nie zgubić z oczu, tego co najważniejsze. Ja swój KOD dostępu już mam i Wam też polecam się w niego wyposażyć.

Katarzyna Kalinowska

www.przystanekrelacja.pl

I możesz już teraz mieć takie wsparcie za 37 zł

 

Dla kogo jest ta kursoksiążka?

Jest dla Ciebie:

  • Jeśli zależy Ci na głębokim i szczerym porozumieniu
  • Masz chęć przyglądać się sobie
  • Masz gotowość do pracy nad sobą

 

Nie skorzystasz z tej kursoksiążki, jeśli:

  • Szukasz sposobów na to, by to partner lub dziecko się zmieniło
  • Nie lubisz “psychologizowania”
  • Znasz bardzo dobrze i praktykujesz porozumienie bez przemocy, samoregulację.

 

 

I już teraz możesz odkrywać KOD dostępu do lepszego porozumienia w waszej rodzinie.